Darsana

 
 
 
 
 
 

Oslavujeme 11. narodeniny - 15% zľava vo februári.

Drahí priatelia a klienti.

opäť jeden rok života prešiel, a zároveň pribudol do výročia otvorenia prvého ajurvédského centra Darsana. Február je náš narodeninový mesiac, tento rok oslavuje Darsana už 11 rokov existencie, ale treba pripomenúť, že spolu s Darsanou prišla aj ajurvéda do našej krajiny. Číslo 11 je číslo kreativity, intuície, inšpirácie, je nositeľom spirituálnych a liečiteľských schopností. Určite sa tieto atribúty budeme naďalej snažiť napĺňať aj my v každodennom kontakte s vami.  

Radi by sme sa vám z celého srdca poďakovali za vašu neutíchajúcu priazeň, podporu, ako aj narastajúci záujem nielen o naše služby, ale najmä o krásnu medicínsku vedu – ajurvédu.  Vážime si vás a ĎAKUJEME.

Naším poďakovaním je narodeninová akcia – 15% zľava, ktorú si môžete uplatniť na všetky masáže a procedúry z našej ponuky a vo všetkých 3 centrách Darsana. Je možné ju uplatniť aj na nákup darčekových poukážok, ktoré  platia rok od dátumu vystavenia. Akcia platí od 4. 2. – 28. 2. 2019.

Naša ponuka:

Bratislava - Masáže a  procedúry
Piešťany  - Masáže a  procedúry

Pozn. 15% zľava sa nemôže kombinovať s inými zľavami. Nevzťahuje sa na kombinované procedúry ani balíčkové programy, ktoré sú už zľavnené. Takisto nie je možné masáže uhrádzať darčekovými poukazmi (Darsana), zakúpenými v inej zľavovej akcii napr. vianočnej akcie. Úhrada je možná v hotovosti, platobnou kartou alebo benefit poukazmi. Akcia sa nevzťahuje na ajurvédske konzulácie a ajurvédsky sortiment.

S láskou                                    

celý kolektív Darsana