Darsana

 
 
 
 
 
 

Oslavujeme 12. narodeniny - 15% zľava vo februári.
 

Milí priatelia a klienti,

každoročne si vo februári pripomíname výročie otvorenia nášho centra Darsana v Bratislave. Tento rok oslavuje Darsana už 12 rokov. Čas napreduje naozaj rýchlo a sme radi, že za ten naozaj dlhý čas si naše centrum našlo pevné miesto vo vašich srdciach. S Darsanou prišla na Slovensko aj ajurvéda, už 12 rokov máte možnosť u nás spoznávať jej krásu, múdrosť a priaznivé zdravotné účinky.

Číslo 12 je považované za číslo dokonalosti. Je číslom vesmírneho usporiadania a kľúčovým číslom kalendára. Je spájané s cyklami a s uzavretými systémami. 12 je prirodzeným číslom pre meranie. Päť krát dvanásť minút tvorí hodinu. Deň a noc majú po dvanástich hodinách. Rok má dvanásť mesiacov. Zverokruh má 12 znamení. Vo Védskej astrológii je 12sty dom – dom oslobodenia. Existuje 12 jyotirlingamov - centier energie venovaných Shivovi. Srdcová čakra sa skladá s dvanástich okvetných lístkov, atd.

V Darsane sme počas 12tich rokov obslúžili tisícky klientov a darovali ste nám tisícky šťastných úsmevov. Ďakujeme vám za vašu priazeň, podporu a vytvorené priateľstvá. Naďalej sa budeme snažiť napĺňať naše poslanie, ktorým je pomáhať druhým a šíriť múdrosť krásnej medicínskej vedy - ajurvédy.

Naším poďakovaním je narodeninová akcia – 15% zľava, ktorú si môžete uplatniť na všetky masáže a procedúry z našej ponuky a vo všetkých 3 centrách Darsana. Je možné ju uplatniť aj na nákup darčekových poukážok, ktoré platia rok od dátumu vystavenia. Akcia platí od 12. do 29. februára 2020.


Naša ponuka:

Bratislava - Masáže a  procedúry
Piešťany  - Masáže a  procedúry

Pozn. 15% zľava sa nemôže kombinovať s inými zľavami. Nevzťahuje sa na kombinované procedúry ani balíčkové programy, ktoré sú už zľavnené. Takisto nie je možné masáže uhrádzať darčekovými poukazmi (Darsana), zakúpenými v inej zľavovej akcii napr. vianočnej akcie. Úhrada je možná v hotovosti, platobnou kartou alebo benefit poukazmi. Akcia sa nevzťahuje na ajurvédske konzulácie a ajurvédsky sortiment.

S láskou                                    

celý kolektív Darsana