Darsana

 
 
 
 
 
 

Oslavujeme 10. narodeniny - 15% zľava vo februári.

Drahí priatelia a klienti.

Prišiel február a s ním naše okrúhle 10. narodeniny. Áno, už 10 rokov sme tu a s Vami! :)
Pri tejto významnej príležitosti by sme Vám chceli veľmi pekne poďakovať za Vašu dlhoročnú priazeň, podporu a stále rastúci záujem ájurvédu a  naše služby. Počas celého mesiaca FEBRUÁR si môžete uplatniť 15% zľavu na všetky masáže a procedúry z našej ponuky, a to samozrejme v oboch Darsanách (BA a PN). Akcia platí od 1. - 28. februára 2018, a vzťahuje sa aj na nákup darčekových poukážok. 

Bratislava - Masáže a  procedúry
Piešťany  - Masáže a  procedúry

Pozn. 15% zľava sa nemôže kombinovať s inými zľavami, nemôže sa uplatniť v rámci platby darčekovými poukážkami zakúpenými v Darsanách v inej akcii (t.j. môže sa uplatniť iba pri platbe v hotovosti alebo kartou) a takisto ju nie je možné uplatniť na zľavnené balíčkové programy, ájurvédske konzultácie a ájurvédsky sortiment.

Do skorého videnia priatelia, tešíme sa na Vás:).

----------------

Ak ste ešte nečítali náš príbeh a zaujíma Vás, ako sa nám podarilo priniesť ájurvédu na Slovensko, a aká bola naša cesta od vzniku až po dnes, tak je tu. Nech sa páči:

V roku 2008 sme (Miriam a Mark, mnohí z Vás nás už osobne poznáte a sme priateľmi) ako úplne prví Slováci priniesli ájurvédu na Slovensko a otvorili prvé ájurvédske centrum svojho druhu v Bratislave a v našej krajine vôbec. Má sanskritský názov „Darsana“ a znamená v preklade - vízia, videnie, vedomosť, poznanie, oslobodenie sa, osvietenie... V čase našich začiatkoch bola ájurvéda v našich končinách skôr neznámym pojmom a našou úlohou bolo predstaviť ájurvédu a šíriť jej posolstvo v našej krajine, a v neposlednom rade pomáhať ľudom žiť lepší a šťastný život.  Aj napriek rôznym prekážkam, sa nám „projekt Darsana“ podarilo zrealizovať, a dá sa povedať,  že ho úspešne vedieme až do súčasnosti. Všetko od názvu, know-how, obchodných kontaktov v Indii, mechanizmu predaja, marketingu, ponuky služieb, prezentácie, atd´ sme si vymysleli sami.

Od úvodu dodržiavame ájurvédske princípy a šírime poznatky tradičnej ájurvédy, tak ako sme boli do nich zasvätení a poučení aj my ešte pred otvorením prvého centra od našich partnerov v Indii. Naši terapeuti majú najvyššie možné dosiahnuté vzdelanie sú tzv. panchakarma terapeuti, pracovali priamo v ájurvédskych nemocniciach, každého jedného terapeuta si dôkladne vyberáme. Používame výhradné iba 100% bylinné ájurvédske produkty vyrábané v kvalitných továrniach  v Indii. Mali sme možnosť navštíviť herbária, kde sa pestujú medicínske rastliny. Takisto továrne, kde sa tieto rastliny spracovávajú a vyrábajú sa z nich ájurvédske medicíny a medikované oleje. Zariadenie, ktoré používame v centrách je vyrobené pre účely ájurvédskych terapií a dovezené z Indie.

Počas našej 10-ročnej cesty nám pomáhalo a podporovalo veľa dobrých ľudí, s ktorými spolupracujeme dodnes a sme im vďační za ich dôveru. Začali sme najprv ako masážne centrum, kde sme predstavili ájurvédske liečebné procedúry, v zapätí sme začali poskytovať ájurvédske konzultácie s odborne vzdelanými lekármi/konzultantmi. Od úvodu do súčasnosti k nám chodia na konzultácie ľudia z úplne celého Slovenska aj Čiech a pomohli sme mnohým ľuďom sa vyliečiť z rôznych vážnych ochorení, prípadne minimálne zmeniť život k lepšiemu.

Paralelne s týmito aktivitami sme ako prví realizovali rôzne ájurvédske a duchovné semináre a otvorili prvú školu ájurvédy – "Škola osobnej transformácie" na Slovensku. Pridali sme predaj a distribúciu ájurvédskych liečiv a sprostredkovávame aj ájurvédske liečebné  pobyty do Indie do autentického ájurvédskeho sanatória. Popri "matke" Darsane v Bratislave  rastie aj mladšie centrum Darsana, ktoré sme otvorili v lete 2012 priamo v Slovenských liečebných kúpeľoch v Piešťanoch spolu s našim ďalším partnerom. Taktiež reprezentujeme Slovensko na medzinárodných ájurvédskych stretnutiach v zahraničí. Naša klientela nepochádza iba zo Slovenska, ale z celej EU a dokonca aj iných kontinentov. Darsana v Slovenských liečebných kúpeľoch Piešťany sa stala veľmi obľúbeným centrom pre krátke ale dlhodobé liečebné pobyty a najmä pre zahraničnú klientelu.

Vďaka Vám drahí klienti, Vašej dôvere a Vášmu neutíchajúcemu záujmu o naše služby môžeme naďalej rásť, vzdelávať sa, vzdelávať Vás, pomáhať Vám na Vašej ceste zdravia a prinášať Vám to najlepšie z oblasti ájurvedy.  Darsana je výsledkom lásky k ájurvéde, pozitívneho myslenia a poctivej každodennej práce všetkých ľudí vrátane šikovných manažérok centier, terapeutov, lekárov, lektorov a samozrejme majiteľov/zakladateľov, ktorí sa na jej fungovaní každý deň podieľajú a spolu šírime to pravé poslanie ájurvédy. Preto, ak aj Vy máte svoje sny, nebojte sa ich realizovať, viera vo Vás a Vaše schopnosti je ten najsilnejší motivátor a zároveň najúčinnejší liek.

S láskou                                    

celý kolektív Darsana