Darsana

 
 
 
 
 
 

DANIELA JURIČIĆ, BSC.,MSC.

Daniela Juričić je plne kvalifikovaná ajurvédska lekárka a je registrovanou členkou Asociácie ájurvédskych odborníkov (Ayurvedic Practitioners Association – APA). Daniela získala tituly bakalára a magistra ajurvédskej medicíny na Middlesex University v Londýne, v Spojenom kráľovstve. Danieliným osobným učiteľom je však hlavne Dr. Vasant Lad, celosvetovo uznávaný ajurvédsky lekár, učiteľ a autor mnohých publikovaných článkov a kníh o Ajurvéde. Danielin praktický výcvik v oblasti Ajurvédy zahŕňal štúdium o pulzovej diagnostike a Marma terapii pod vedením Dr. Lada a výskumnú štúdiu o reumatoidnej artritíde, za ktorú jej bolo udelené vyznamenanie. Jej výcvik zahŕňal aj päť mesiacov klinickej stáže v indických ajurvédskych nemocniciach, ako AVP nemocnica v Coimbatore, SDM nemocnica v Hassane, KLE nemocnica v Belgaume a na klinike Dr. Lada v Pune, čo bolo pre ňu neoceniteľným prínosom k pochopeniu ayurvédskej tradície. Daniela v súčasnosti cestuje na Slovensko a do Chorvátska, kde poskytuje súkromné konzultácie a prednáša na seminároch o Ajurvéde, jej histórii, teórii, zásadách a jej praktickej aplikácii.

Jej liečba sa často spája so sedeniami One Brain® kineziológie s cieľom pomôcť jednotlivcom, ktorí túžia a majú záujem prevziať zodpovednosť za vytvorenie svojej duševnej pohody v osobnom aj profesionálnom živote prostredníctvom zjednotenia tela, mysle a ducha.

Viac informácií o Daniele Juričić si môžete prečítať na jej webstránke www.ayurdharma.com.

Momentálne nie sú k dispozícii termíny pre ajurvédsku konzultáciu. V prípade vážneho záujmu, kontaktujte priamo Danielu Juričić na daniela@ayurdharma.com.