Darsana

 
 
 
 
 
 

O titule:

Ako môžeme inak pristupovať k tomu, čo jeme, čím sa živíme a tým pádom k životu ako takému. Na tieto a ďalšie otázky odpovedá knižka Výživa – Áhara. Predstavuje jedinečný pokus priblížiť modernému čitateľovi súčasným jazykom tisíce rokov starý a múdry náhľad na život. Ako naznačuje podtitul - Praktický sprievodca svetom ájurvedy, nejde o autoritatívnu či encyklopedickú publikáciu, ale o praktický návod. Výživa Áhara sa zaoberá hlavne o vzťahu, ktorý máme sami k sebe a načrtáva tak spojitosť medzi výživou, individuálnou unikátnosťou a kvalitou života.

O autorke:

Práca MUDr. Martiny Ziskovej na poli ájurvédy sa teší značnému ohlasu v USA, Európe a dokonca aj v Indii. V súčasnej dobe je šéfredaktorkou medzinárodného časopisu Light on Ayurveda Journal, vydávaného Univerzitou Massachussetts Dartmouth v USA vo spolupráci s DKPW v Novom Dillí v Indii. MUDr. Zisková je takisto profesorkou teoretickej a klinickej ájurvédy a ájurvédskeho sanskritu na Academy of Ayurvedic Studies v Amsterdamu v Holandsku. V Čechách sa venuje už niekoľko rokov klinickej praxi v rámci ájurvédskej poradne v Prahe, ďalej rozsiahlej prednáškovej činnosti pre profesionálne, laické a firemné publikum. Takisto je našou stálou lektorkou v rámci Školy Ájurvedy (doteraz sme realizovali - Škola  osobnej transformácie cez ájurvédu - 6 mesačná kurz, Klinická ájurvéda - 6 mesačný kurz, Semináre: Korenie - esencia života, Mužská a ženská polarita, Transformácia a autogramiáda titulu Sŕemlav srdcem atď),  ktorú máte možnosť navštevovať u nás v Darsane. Prehľad všetkých doteraz realizovaných seminárov, si môžete pozrieť v sekcii Vzdelávanie.
Viac informácií o jej práci môžete nájst na www.drmartina.cz

 

Staré vydanie, posledných pár kusov. Osobný odber v BA.  V prípade zájmu Vám zašleme knihu poštou, objednávku pošlite na adresu centrum@darsana.sk

Cena: 13,- Eur

Viac info na www.drmartina.cz