Darsana

 
 
 
 
 
 

Balíčkové PROGRAMY

Ponúkame Vám cenovo zaujímavé niekoľko-dňové liečebné programy zamerané na detoxikáciu organizmu, krásu a omladenie organizmu, redukciu váhy, anti-stresovú relaxáciu, úľavu od bolesti pri problémoch s chrbticou a chrbtovým svalstvom, ako aj pomoc pri chronickej nespavosti, bolestiach hlavy resp. chronickom zápale dutín.

Radi Vám poradíme vhodnú liečebnú terapiu pre Vás, prípadne na odstránenie resp zmiernenie Vášho zdravotného problému. Dĺžku kúry si môžete vybrať podľa Vašich časových a finančných možností. V prípade záujmu je možné kúru mierne upraviť prípadne aj predĺžiť.

Terapie je ideálne kombinovať s úpravou stravy, užívaním bylinných prípravkov a doplniť primeraným pohybom podľa fyzickej kondície a relaxom. Pre nastavenie pre Vás vhodného stravovacieho režimu podľa Vašej konštitúcie, odporúčame absolvovať individuálnu konzultáciu s niektorým z našich ájurvédskych špecialistov.

   

Body & Mind detoxikačná kúra

Intenzívna detoxikačná kúra, zameraná na fyzickú a mentálnu očistu.

...čítaj viac
   

Olejová detoxikačná kúra

Spočíva v kúre olejovými masážami a procedúrami, ktoré regenerujú tkanivá, kĺby, svaly a zároveň detoxikujú lymfatický systém.

...čítaj viac
   

Redukčná detoxikačná kúra

Púdrovú redučnú kúra je ideálna terapia pri detoxikačných redukčných diétach, tónuje svalstvo, podporuje detoxikáciu organizmu a spaľovanie tukov.

...čítaj viac
   

Beauty omladzujúca kúra

Účelom tohto programu je spomaliť proces starnutia a degenerácie buniek. Podpora imunitného systému, regenerácia kĺbov, svalov, pokožky.

...čítaj viac
   

Anti-stresová kúra

Zmierňuje následky spôsobené dlhodobým a krátkodobým stresom.

...čítaj viac
   

Zdravý chrbát

Terapia teplom, využíva byliny, ájurvédskym medicínsky olej a špeciálnu techniku.

...čítaj viac
   

Nasyam - dutiny, migréna, nespavosť

Nasyam je efektívna ájurvédska liečba na prečistenie nosných dutín, pomáha pri nespavosti, rozjasňuje myseľ.

...čítaj viac