Darsana

 
 
 
 
 
 

Novinky, informácie a plánované aktivity v Darsane

Na tejto stránke nájde aktualizované informácie o nových, aktuálnych alebo plánovaných aktivitách v Darsane. Po kliknutí na jednotlivé položky sa zobrazia podrobnejšie informácie.

------------------------------------------------------------------------------------------------

AKTUÁLNA INFORMÁCIA 
----------------------------------------------------------------------------------------------------

NOVÝ CENNÍK od februára 2023 aktualizovaný pre centrá v Bratislave a v Piešťanoch.

Vzhľadom na neustály rast cien na trhu a následne zvýšenie absolútne všetkých vstuupných nákladov, sme museli, aj keď veľmi neradi, zvýšiť ceny služieb a produktov o cca 10 percent, aby sme mohli zabezpečiť a hlavne pokračovať v našej činnosti - poskytovaní ajurvédskych terapií, konzultácií, predaja tovaru a iné. Táto zmena bola bohužial nevyhnutná, avšak veríme, že túto zmenu akceptujete s pochopením.  Ďakujeme vám za vašu podporu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

POSILŇUJEME NÁŠ TÍM v bratislavskom centre DARSANA

Posilňujeme tím a do nášho centra Darsana v Bratislave hľadáme šikovnú osôbku na recepciu.

Náplň práce: komunikácia s klientmi centra, prijímanie a vybavovanie osobných, telefonických a emailových objednávok týkajúcich sa služieb centra, práca s PC, predaj tovaru, zodpovednosť za plynulý chod a čistotu prevádzky, interná komunikácia s indickými terapeutmi a pod.

Pracovná doba: 2-3 dni v týždni, od 11.00 h do cca 20.00 h

Podmienky: sympatická, komunikatívna, zodpovedná, pracovitá a flexibilná osoba, s príjemným vystupovaním a pozitívnym vzťahom k zdravému životnému štýlu. Základné vedomosti a skúsenosti s ájurvédou sú výhodou. Ideálne na živnosť.

Vek: 25-50 rokov

Pohlavie: žena

Jazyky: Angličtina – schopnosť komunikovať aj ústne a písomne.
Pozn:  Komunikácia s indickými terapeutmi poskytujúcimi procedúry je výhradne v anglickom jazyku a určitá časť klientely je zo zahraničia. Na komunikáciu nestačí iba minimálna slovná zásoba.

Miesto výkonu práce:
Darsana, ájurvédske centrum, Baštová 7, 811 03, Bratislava – Staré mesto.

Plat: dohodou
Nástup:  MÁJ 2023

Ak spĺňate vyššie uvedené podmienky a prajete si byť súčasťou nášho Darsana tímu, pošlite nám o sebe informácie na email. adresu: centrum@darsana.sk do 5. 4. 2023.  

Radi by sme prijali do tímu kolegynku na dlhodobú spoluprácu, nie krátkodobú brigádu. Pre nástup do práce je potrebné intenzívne školenie, ktoré Vám poskytneme. Odpovieme každej záujemkyni.

ĎAKUJEME a TEŠÍME sa na VÁS!
Celý súčasný tím Darsana.