Darsana

 
 
 
 
 
 

Darčeková poukážka na masáž alebo procedúru je originálny a vítaný darček hodiaci sa pre rôzne príležitosti od oslavy narodenín, výročie, Vianoce, svadobný dar, pozornosť pre klientov alebo odmena pre Vašich zamestnancov. Vždy a každého poteší, pretože darovaným poukazom doprajete obdarovanému príjemný zážitok a zároveň prospejete jeho zdraviu. A to určite nie je málo.

Sú dva druhy darčekových poukážok:

1, Darčekový poukaz je možné zakúpiť na jednotlivé masáže a procedúry prípadne na kombinované procedúry v rôznych hodnotách a dĺžkach podľa Vašeho výberu z našej ponuky.

2, Poukážky možu byť vystavené aj na "masáž/procedúru podľa vlastného výberu" na Vami určenú ľubovoľnú hodnotu. Obdarovaný/á si môže vybrať masáž podľa svojej potreby, a takisto môže uvedenú hodnotu odčerpávať postupne ľubovolne, nie je nutné vyčerpať celkovú hodnotu jednorázovo.

V prípade, že nemáte čas alebo možnosť prísť zakúpiť darčekovú poukážku osobne do Darsany, stačí poslať objednávku prostredníctvom emailu na adresu centrum@darsana.sk (Bratislava) a piestany@darsana.sk (Piešťany) a my Vám poukážku pošleme poštou na Vašu adresu.

Úhradu poukážky je možné realizovať prostredníctvom internet bankingu. Po zaslaní Vašej objednávky s adresou a vzájomnom odsuhlasení konečnej sumy, Vám pošleme údaje k platbe. Poukážky posielame prvou triedou okamžite po prípísaní sumy na náš účet alebo potvrdenia o odoslaní platby. S výberom masáže Vám samozrejme pomôžeme, stačí nas telefonicky alebo emailom kontaktovať.