Darsana

 
 
 
 
 
 

Kumkumadi Thailam

Kumkumadi Thailam je ájurvédsky bylinný medikovaný olej, ktorý je veľmi populárny pre svoje "zázračné" učinky po celej južnej Indii, najmä v Kerale. Jeho hlavnou a jedinečnou zložkou je Kumkum – názov taktiež používaný pre šafrán. Šafrán harmonizuje pleť a jej textúru. Olejček obsahuje aj santalové drevo, lotosový peľ a kurkumu, a spolu s daľšími liečivými zložkami robia doslova zázraky s jemnou pokožkou tváre.

Šafrán  má atibakteriálne a anitoxidačné vlastnosti. Hrá dôležitú úlohu v udržiavaní zdravej pokožky. Rozjasnuje pleť.

Neestetické prejavy na pleti ako sú vyrážky, čierne bodky, zapálené akné, fľaky a jazvy po akné, pigmentové škvrny, suchú pokožku a pod. lieči nielen spomínaný šafrán, ale aj prítomná kurkuma, ktorá ma protizápalové a antibakteriálne účinky a viditeňe odstraňujú vyššie uvedené kožné prejavy.

Kurkuma ako aj santalové drevo takisto odľahčujú tón pleti. Preto pomáhajú odstraňovať škrvny na koži, Napríklad aj v prípade kruhov pod očami – pri pravidelnej aplikácii zosvetlujú pokožku pod očami a vyhladzujú vrásky.

Vďaka olejovému základu  sa kumkumadi thailam velmi ľahko vtiera  do pokožky, a tak jemnou masážou si sami napomáhate k uvoľneniu tvárovych a mimických svalov, následkom čoho je spomalenie procesu stárnutia pleti a tvorby vrások. Pravidelným používaním tohto medikovaného beauty oleja bude Vaša pleť  zdravá a žiarivá. Olej je možné používať denne, avšak v prípade mastnej pleti je odporúčané olej aplikovať maximálne jeden krát týždenne. 

Obsah: 10 ml

Cena: 8,25 Eur