Darsana

 
 
 
 
 
 

Osteoseal

Prírodný bylinný prípravok, unikátna formula s najvyššou biologickou dostupnosťou vápnika, fosforu, vitamínov, aminokyselín. Pomáha pri hojení zlomených kostí, podporuje zdravý rast kostí a zvyšuje hustotu kostného minerálu pri osteoporóze. Zlepšuje vstrebávanie vápnika. Užitočným a nápomocným doplnkom pre dojčiace matky. Odporúča sa pri slabých kostiach, zuboch, ich fraktúrach, rematoidná, osteo a iná forma artritídy.

Harjor  je výdatným zdrojom mukopolysacharidov, kolagénu, vápnika, fosforu a vitamínu C, ktoré podporujú tvorbu kostí. Zaisťuje rýchlejšiu spätnú kalcifikáciu a včasné dokončenie procesu hojenia na mieste zlomeniny.
Jeho protizápalové, analgetické a antioxidačné vlastnosti pomáhajú regenerovať bunky v podmienkach artritídy a osteoporózy.
Napomáha k zdravým kostiam u ľudí všetkých vekových skupín. Shatavari pomáha pri osteoporóze, hlavne u žien. Sahijan poskytuje kompletnú nutričnú ​​podporu kostí, kĺbov a okolitých tkanív s bohatou ponukou vitamínov a aminokyselín, minerálne látky ako vápnik, fosfor, železo a horčík. Účinný svalový relaxant. Protizápalové, analgetické a antipyretické účinky. 

Zloženie:
1 kapsula 350 mg obsahuje:
Hajor (Cissus quadrangularis) 200 mg
Sahijan (Moringa pterygosprma) 100 mg
Shatavari (Asparagus racemosus) 50 mg
Rastlinná celulóza

TIPY:

Kombinácia OSTEOSEAL a FLEXIBILITY
Pre lepšie výsledky pri liečení rôznych druhov artritíd.
Davkovanie: 2 kapsule Osteoseal ráno, 2 kapsule Flexibility večer.

Obsah: 60 vegetariánskych kapsúl

Dávkovanie:
1-2 kapsule 2x denne s jedlom. Doba užívania min. 1 mesiac.

Cena: 13 Eur