Darsana

 
 
 
 
 
 

OLEJOVÁ MASÁŽ ABHYANGAM

Abhyangam (abjangam) je obľúbená ájurvédska masáž. V sanskrite znamená „abhyangam“ masírovať. Popularitu si získala najmä svojimi efektívnymi účinkami na organizmus. Masáž je zameraná na celé telo, chodidlá a dlane.

Po aplikácii špeciálnych herbálnych liečivých olejov nasleduje jemná masáž, pri ktorej terapeut masíruje telo postupne z oboch strán. Pôsobí pritom na tzv. marmy, uzlové body či križovatky prúdenia síl v našom organizme.

Abhyangam môže zvýšiť produkciu bielych krviniek a protilátok, ktoré zabezpečujú zvýšenú ochranu proti vírusom a chorobám. Preto sa táto masáž považuje za ochrancu a reštaurátora organizmu, ktorá telo blahodárne oživuje, spomaľuje proces starnutia a dodáva mu vitalitu. Takisto pôsobí na psychiku, čo sa prejavuje zvýšeným sebavedomím a pocitom sily. Abhyangam tónuje Dhathus – základnú stavbu tela, zvyšuje funkčnosť svalstva, zjemňuje pleť a celkovo pôsobí priaznivo na kvalitu pokožky, kvalitný spánok, odstraňuje nervozitu, podráždenosť a odbúrava stres. Na dosiahnutie požadovaného účinku je veľmi dôležité ponechať olej na tele čo najdlhšiu dobu, aby tak mohlo prísť k jeho vstrebaniu a plne sa prejavili jeho ozdravné účinky.

60 min | 55,90 Eur

MOŽNÉ KOMBINÁCIE

Olejová masáž Abhyangam 60 min,
60 min | 55,90 Eur

Olejová masáž Abhyangam 90 min
90 min | 69,90 Eur

Olejová masáž Abhyangam 100 min
100 min | 79,90 Eur

Olejová masáž Abhyangam 60 min a Shirodhara 55 min
115 min | 89,90 Eur

Olejová masáž Abhyangam 60 min a masáž hlavy/tváre/chrbtice/al. chodidiel
80 min | 69,90 Eur