Darsana

 
 
 
 
 
 

O titule

„Střemhlav srdcem – příběh odvážne cesty s rakovinou“. Je to veľmi silná pravdivá kniha s veľmi silným autentickým príbehom. Ide o časový dokument, ktorý popisuje osemnásť mesačnú cestu a boj s rakovinou blízkeho človeka, ktorého autorka sprevádzala. Aj napriek tomu, že sa príbeh týka dvoch osôb, má  všeobecné presahy a môže byť nápomocná ľu´dom, ktorí sú v podobnej situácii, a to nielen ako psychická podpora, ale aj informačný zdroj. 

Táto kniha vznikala v čase, ked Dr. Martina aj napriek ťažkým okolnostiam pravidelne lektorovala v Darsane v „Škole osobnej transformácie cez ájurvedu“ a so sto percentým nasadenim sa venovala študentom aj pacientom. Veľmi si ju vážime, a aj v mene našich klientov a študentov ájurvedy, knižke prajeme veľa čitateľov a pozornosť, ktorú si skutočne zaslúži. Časť výťažku tejto publikácie poputuje do Indie na podporu liečby onkologických ochorení ľudom, ktorí si ju nemôžu finančne dovoliť.

O autorke:

Práca MUDr. Martiny Ziskovej na poli ájurvédy sa teší značnému ohlasu v USA, Európe a dokonca aj v Indii. V súčasnej dobe je šéfredaktorkou medzinárodného časopisu Light on Ayurveda Journal, vydávaného Univerzitou Massachussetts Dartmouth v USA vo spolupráci s DKPW v Novom Dillí v Indii. MUDr. Zisková je takisto profesorkou teoretickej a klinickej ájurvédy a ájurvédskeho sanskritu na Academy of Ayurvedic Studies v Amsterdamu v Holandsku. V Čechách sa venuje už niekoľko rokov klinickej praxi v rámci ájurvédskej poradne v Prahe, ďalej rozsiahlej prednáškovej činnosti pre profesionálne, laické a firemné publikum. Takisto je našou stálou lektorkou v rámci Školy Ájurvedy (doteraz sme realizovali - Škola  osobnej transformácie cez ájurvédu - 6 mesačná kurz, Klinická ájurvéda - 6 mesačný kurz, Semináre: Korenie - esencia života, Mužská a ženská polarita, Transformácia a autogramiáda titulu Sŕemlav srdcem atď),  ktorú máte možnosť navštevovať u nás v Darsane. Prehľad všetkých doteraz realizovaných seminárov, si môžete pozrieť v sekcii Vzdelávanie.
Viac informácií o jej práci môžete nájst na www.drmartina.cz

Osobný odber je možný v Darsane v Bratislave aj v Piešťanoch. V prípade zájmu Vám zašleme knihu poštou, objednávku pošlite na adresu centrum@darsana.sk

Cena: 11,- Eur