Darsana

 
 
 
 
 
 

Weight Balance

Weight Balance je prírodný bylinný prostriedok prispievajúci k odburávaniu tukov. Priaznivo vplýva na vstrebávanie sacharidov v tenkom čreve na zníženie telesnej váhy, hladiny cholesterolu a únavy. Účinok prípravku je pomalý, ale istý, bez toho aby pritom prípravok vyvolával akékoľvek vedľejšie účinky. Zloženie je veľmi čisté a účinné. Zaručí pomalý, ale stály úbytok váhy. Pre dosiahnutie určitej hmotnosti bol potrebný určitý čas, bude teda vyžadovať určitú dobu i jej odbúranie. Tento produkt nie je účinný ihneď, k prvým výsledkom dochádza najskôr po jednom mesiaci pravidelného denného užívania.

Weight-Balance má celé množstvo výhod: znižuje hlad, pomáha lepšie využiť príjem potravy a bráni zápche, odstráni prejedanie, nadmerný príjem cukrov, podporuje spaľovanie tuku na energiu, poskytuje energiu.  Prípravok znižuje hladinu cukru v krvi!

Zloženie:
1 kapsula 325 mg obsahuje:
Bhumyamalaki (Phyllanthus niruri) 125 mg
Guduchi (Tinospora cordifolia) 125 mg
Amalaki (Phyllanthus emblica) 75 mg
Rastlinná celulóza

TIPY:

Kombinácia TRIPHALA a WEIGHT BALANCE:

Na celkovú úpravu trávenia vyprázdňovania a metabolizmu tukov a cukrov - vtedy dávkovanie - W-balance 2 kapusle s obedom a Triphala 2 na noc pred spaním. Ak sa neužíva W-balance je možné pridať si 2 kapsule na obed. Triphala sa môže užívať až 4 kapsule denne.

 

Obsah:
60 vegetariánskych kapsulí

Dávkovanie:
2 kapsule 2x denne s jedlom. Odporúčané užívanie min. 1 mesiac.

Cena: 13 Eur