Darsana

 
 
 
 
 
 

Zdravie pre ženu 

Zdravie pre ženu je prírodný bylinný prostriedok podporujúci fyzické a psychické zdravie. Prispieva k obnove hormonálnej rovnováhy, nie iba symptomatická úľava ale zabezpečuje správne fungovanie hormonálneho systému. Priaznivo pôsobí na regulovanie pravidelnej menštruácie a na zníženie príznakov pred menštruáciou a v menopauze. Prispieva k zvýšeniu vitality, normalizácii hladiny estrogénov a pozitívne ovplyvňuje myseľ. Uľavuje pri návaloch tepla, menštruacných kŕčoch, nespavosti, podporuje pravidelnú menštruáciu, tvorbu mlieka, plodnosť.

Ďalšie informácie:
Šatavari - jedna z najdôležitejších bylín (100% rastlinný estrogen) a známe afrodiziakum. Regeneračné účinky Šatavari, hlavne na ženský reprodukčný systém sú známe dlhú dobu. Prispieva k výžive, tonizácii a podpore funkcie ženských pohlavních orgánov.

Guduči – nektar nesmrteľnosti. Podľa znalostí prírodnej medicíny horké tonikum, diuretikum, afrodiziakum, pozitívne ovplyvňuje imunitu a metabolizmus, má regeneračné účinky a posilňuje tráviace a močové ústrojenstvo.

Lodhra - malý strom, ktorý rastie v Assáme a Barme. Podľa prírodnej medicíny uvoľňuje stenu maternice a prispieva k znižovaniu kŕčov maternice. Pôsobí proti silnej a nepravidelnej menštruácii.

Tulsi - silný antioxidat, ochranca pred volnými radikálmi.

Zloženie:
1 kapsula 350 mg obsahuje:
Šatavari – špargla hroznovitá (Asparagus racemosus) 250 mg
Guduchi – chebule srdčitá (Tinospora cordifolia) 50 mg
Vana Tulsi - bazalka ucievaná (Ocimum gratissimum) 25 mg
Lodhra (Symplocos racemosa) 25 mg
Rastlinná celulóza

TIPY: 

Nepravidelná menštruácia, menopauza.
Dávkovanie: -3 kapsule denne s raňajkami alebo obedom. Zápaly maternice a vaječníkov - spolu s čajom z malinových listov a aloe vera šťavou.

Obsah:
60 vegetariánskych kapsulí

Dávkovanie:
2 kapsule 2x denne s jedlom. Odporúčané užívanie min. 1 mesiac.

Cena: 13  Eur